Titles you rated
Dragged Across ConcreteRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Bone TomahawkRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 5.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.0
Juror #2Rated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
A ProphetRated ★ 4.5
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0