Series
Ratings
54
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- YeonghwadangRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5
1923 Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0