Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 0.5
The Book of FishRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Mothers' InstinctRated ★ 1.0
TarRated ★ 3.0