Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
RipleyRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5