Titles you rated
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0
 Castaway on the MoonRated ★ 5.0 Castaway on the MoonRated ★ 5.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
 One Million Yen GirlRated ★ 2.0 One Million Yen GirlRated ★ 2.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 About FamilyRated ★ 3.0 About FamilyRated ★ 3.0
 HappyendRated ★ 3.0 HappyendRated ★ 3.0
 Love in the Big CityRated ★ 2.5 Love in the Big CityRated ★ 2.5
 The LobsterRated ★ 3.0 The LobsterRated ★ 3.0
 Now You See Me 2Rated ★ 2.5 Now You See Me 2Rated ★ 2.5
 Poor ThingsRated ★ 2.0 Poor ThingsRated ★ 2.0
 The MatchRated ★ 2.0 The MatchRated ★ 2.0
 Robot DreamsRated ★ 5.0 Robot DreamsRated ★ 5.0
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5 Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
- I Am JoongsikRated ★ 4.0