Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 2.0
Accidentally in LoveRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0