Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0