Movies
Ratings
582
Like CrazyRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
InfernoRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Patriots DayRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5