Movies
Ratings
478
MinionsRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0