Titles you rated
TraffickersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0