Titles you rated
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
Ninja ScrollRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0