Series
Ratings
331
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
BonobonoRated ★ 3.5- Squid Girl!Rated ★ 3.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 4.0
Non Non Biyori RepeatRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 2.0
Maid Sama!Rated ★ 3.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
ShirobakoRated ★ 5.0