Titles you rated
New AmsterdamRated ★ 0.5
True BloodRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5