Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Sex TapeRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Cowboys & AliensRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Jackass Number TwoRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5