Movies
Ratings
20
If OnlyRated ★ 5.0
The StingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 1.0
SecretRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0