Movies
Ratings
308
Blade IIRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5