Titles you rated
Queen MantisRated ★ 1.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
ChiikawaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0