Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
LegionRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0