Movies
Ratings
609
WhiplashRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The TownRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
Real: The MovieRated ★ 3.5
42Rated ★ 4.5
RushRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.5