Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.5
JulesRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
MoonRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 1.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Full TimeRated ★ 4.0