Series
Ratings
377
Dear XRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
- Good PartnerRated ★ 3.5
Reflection of YouRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
EricRated ★ 3.5