Movies
Ratings
268
ParasiteRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Battle of JangsariRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5