Series
Ratings
48
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Korea No.1Rated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Love, VictorRated ★ 3.5- House of the UniverseRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5