Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5