Movies
Ratings
313
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
The ExperimentRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Four BrothersRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0