Movies
Ratings
80
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 1.5
3670Rated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 1.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.0
MovingRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 2.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.0
Lesbian Space PrincessRated ★ 1.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 0.5