Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
GivenRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0