Series
Ratings
49
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0