Movies
Ratings
792
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
TullyRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Oh Lucy!Rated ★ 5.0
Love DocuRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 4.0