Titles you rated
Il MareRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 5.0
AmyRated ★ 4.0
The Big SickRated ★ 3.5
Cezanne and IRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5