Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
LIFERated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5- Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0