Movies
Ratings
786
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HungerRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0