Series
Ratings
162- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0