Series
Ratings
146
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Again, My LoveRated ★ 3.5
Kim Soo RoRated ★ 3.0
My Love By My SideRated ★ 3.5- Great InheritanceRated ★ 4.0
- Daddy FishRated ★ 3.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.5
PresidentRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5