Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0