Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Last KissRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5