Movies
Ratings
83
AkiraRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 5.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
MemoriesRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0