Movies
Ratings
264
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0