Titles you rated
The DreamersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Men of PlasticRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0