Movies
Ratings
635
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Look Who's TalkingRated ★ 5.0
High RiskRated ★ 3.5- Anna and the KingRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Make Your MoveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Son of GodRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
City of AngelsRated ★ 4.0