Series
Ratings
136
Parade's EndRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 4.0