Movies
Ratings
101
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 1.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0