Movies
Ratings
112
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0