Movies
Ratings
690
LucyRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0