Movies
Ratings
137
Ant-ManRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Moby DickRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5