Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
- 샤먼: 귀신전Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 5.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Akuma-kunRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5- Sonic XRated ★ 4.0
Sonic XRated ★ 4.0