Movies
Ratings
456
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5