Titles you rated
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5