Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
OculusRated ★ 2.5
Scream 2Rated ★ 4.0
I Spit on Your Grave III: Vengeance is MineRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
The Puppet Director's CutRated ★ 1.5
The Sweetest ThingRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
The CaveRated ★ 2.5