Titles you rated
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The BeastRated ★ 4.0
September 1923Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
A Brighter TomorrowRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0